2018-01-29

Баскетбольний турнір пам’яті Станіслава Каркача у Бахмуті

25 січня у Бахмутському медичному коледжі відбулось традиційне баскетбольне змагання дівочих команд, яке присвячено пам’яті Станіслава Каркача.

Бахмутський медичний коледж має чудову спортивну базу: є тренажерний зал і легкоатлетичний манеж. Та особливо пишається цей навчальний заклад тим, що студенти займаються спортом у одному із найбільших спортивних залів серед вищих навчальних закладів міста.

Ініціатором будівництва цього спортивного залу був нині покійний колишній керівник фізичного виховання Станіслав Миколайович Каркач. Наприкінці січня викладачі та студенти вшановують пам’ять цієї людини та проводять змагання з баскетболу.

Цього року відбувся п’ятий традиційний турнір. У гості до медиків завітали баскетболістки Бахмутського коледжу імені Івана Карабиця, а також медичного коледжу міста Костянтинівка.

Кубок, медалі і грамоти від управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської ради вибороли спортсменки-бахмутчанки. Всі учасниці отримали солодкі призи від організаторів і спонсорів змагання.

Поділитись