2019-11-21

Борці Донеччини – на п’єдесталі XXI міжнародного турніру пам’яті Михайла Токаря

15-17 листопада в місті Мукачеве відбувся XXI міжнародний турнір з греко-римської боротьби серед кадетів, присвячений пам’яті першого президента Закарпатської обласної федерації боротьби Михайла Токаря.

Змагання зібрали спортсменів із України, Білорусі, Литви, Молдови, Румунії, Словаччини та Угорщини. Та попри дуже високий рівень конкуренції, представникам Донецької області вдалося піднятися на п’єдестал пошани.

Дві нагороди в скарбничку регіону принесли борці ДЮСШ №1 Краматорської міської ради.

У ваговій категорії до 71 кг «золото» здобув Іван Цибанєв, вихованець заслуженого тренера України Олега Євтушенка. Він переміг у всіх поєдинках, де його суперниками були: Глеб Василевський з Білорусі, Артем Хутько з Білої Церкви, Александр Соловей з Молдови, Даніель Букатий з Києва та, у фіналі, Олександр Цибулько з Конотопа.

У ваговій категорії до 92 кг срібним призером став Владислав Луб (тренери Євтушенко, Кийко). Він був сильнішим за Ярослава Анищенка з Харкова, Михайло Драганчука з Березного, Михайла Ісакова з Одеси, але у фінальній сутичці поступився Ростіславу Ковалі з Молдови.