2021-02-12

Чат з Ганною Александровою на футбольному майданчику Краматорська

11 лютого в місті Краматорськ відбулось незвичне тренування юних вихованців футбольного клубу «Авангард»: до них завітала бронзова призерка І Юнацьких Олімпійських ігор, стипендіатка регіонального відділення НОК України Ганна Александрова.

Мета візиту – реалізація напрямку «Чат з чемпіонами та навички лідерства» Всеукраїнського спортивно-інтерактивного проєкту #OlympicLab, що впроваджується Національним олімпійським комітетом України.

Ганна Александрова презентувала юним спортсменам мотиваційні відеоролики від НОК України, розповіла про свій спортивний шлях, досягнення на аренах найвищого рівня, розкрила секрети активного та здорового способу життя. Хлопці активно долучились до бесіди і кожен отримав відповіді на свої запитання.

Не менш цікавою була і практична частина заходу. Футболісти, які тренуються під керівництвом наставника Руслана Забуги, продемонстрували свої вміння та навички і охоче надавали підказки чемпіонці у вправному володінні м’ячем.

На завершення заходу відбулась фотосесія і кожен учасник отримав подарунки та цікаву літературу від НОК України. А відповідальний секретар регіонального відділення Дмитро Подопригора побажав всій команді  перемог і вручив календар «Спортивна слава незалежної України» з автографом легендарного земляка, олімпійського чемпіона Сергія Бубки.

Поділитись