2018-05-18

Чотири «золота» і «бронза» Кубка Європи з радіоспорту поповнили скарбничку Донеччини

11-13 травня в польському місті Краснобруд відбулись змагання Кубка Європи з радіоспорту серед дорослих, юніорів та юнаків, а також Міжнародний турнір «Меморіал Здіслава» зі спортивної радіопеленгації. У змаганнях взяли участь 100 представників різних країн світу.

Донецьку область на змаганнях представили заслужений майстер спорту України Олексій Іванько, Сергій Штанько, Володимир Андрійченко, Олег Фурса.

За результатами Кубка Європи у категорії «М-21» Олексій Іванько виборов «золото» і «бронзу». Також першу сходинку в категорії «М-21» посів Сергій Штанько, а Олег Фурса в категорії «60+ років» став дворазовим чемпіоном.

Наразі спортсмени готуються до участі в чемпіонаті Європи з радіоспорту, який пройде з 30 травня по 3 червня в Молдові.