2021-09-02

День знань відзначили в спортивному коледжі імені Сергія Бубки

1 вересня в комунальному закладі «Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю ім. С.Бубки», що функціонує в місті Бахмут, відбувся святковий захід – урочиста лінійка, присвячена Дню знань. У заході взяв участь голова відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області Віктор Ремський.

Урочистості за традицією розпочались з виконання гімну України. Право підняти національного прапор надали багаторазовій чемпіонці Європи (U15/U17), чемпіонці світу (U17), майстру спорту України з боротьби вільної Марії Єфремовій.

Зі всенародним святом учнів, студентів, викладачів, тренерів-викладачів, вихователів і адміністративний персонал фахового коледжу привітали: начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації, перший заступник голови відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області Володимир Мицик; голова відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області Віктор Ремський; начальник управління молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради Людмила Махничева; директор КЗ «ДОСФКСП ім. С.Бубки», член виконкому відділення НОК України в Донецькій області, заслужений тренер України Ігор Анушкевич.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Маю честь привітати вас від імені голови обласної державної адміністрації, керівника військово-цивільної адміністрації Павла Кириленка, побажати вам натхнення, успіхів і перемог у новому навчальному році. Спеціалізований фазовий коледж надає вам можливість поєднувати здобуття освіти з професійним заняттям спортом. А ім’я Героя України, олімпійського чемпіона, 35-разового рекордсмена світу Сергія Бубки має надихати вас на успіхи – як у навчанні, так і в спорті», – зазначив Володимир Мицик.

«Радий передати вам привітання від президента НОК України Сергія Бубки. Сергій Назарович просив передати, що він вас любить, цінує і сподівається на вас. Ви маєте дуже багато чудових прикладів, але й ваші успіхи на чемпіонатах Європи та світу є прикладом для хлопців і дівчат, які тренуються в дитячо-юнацьких спортивних школах. Я бачу, що ви усміхнені і щасливі, бо нарешті знову побачили одне одного і сповнені натхнення читати книжки, писати в зошитах, тренуватися і змагатися», – сказав Віктор Ремський.

«Вітаю вас зі святом золотої осені – з Днем знань. Цього року ми відзначаємо ювілеї – 30-річчя Незалежності України, 30-річчя утворення НОК України… Це не просто дати – це пам’ять про ціле покоління, яке боролося за державність. І ваше завдання – докласти максимум зусиль, аби наповнити незалежність нашої країни справжнім змістом і добрими справами. Нехай кожен день дарує вам радість, тепло і нові здобутки!» – побажав Ігор Анушкевич.

Після привітальних слів відбулось нагородження співробітників, студентів і учнів комунального закладу «ДОСФКСП ім. С.Бубки».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Почесною грамотою управління облдержадміністрації за сумлінну та віддану працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у будівництво і благоустрій навчального корпусу КЗ «ДОСФКСП ім. С.Бубки» нагороджений заступник директора з адміністративно-господарської роботи Олег Зайченко.

Почесною грамотою управління облдержадміністрації за творчий підхід у навчанні студентів, застосуванні інформаційно-комунікативних технологій нагороджена викладач хімії та біології Тетяна Нікітіна.

Грамотами управління облдержадміністрації за сумлінну та віддану працю, високий професіоналізм нагороджені: викладачі з української мови та літератури Ірина Ситковська і Галина Леле, інструктор-методист з фізичної культури та спорту Наталя Стратан.

Також Володимир Мицик вручив багаторазовій чемпіонці Європи (U15/U17), чемпіонці світу (U17) з боротьби вільної Марії Єфремовій посвідчення «Майстер спорту України».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Почесними грамотами відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області за високі досягнення нагороджені: тренери-викладачі Андрій Єфремов, Ігор Обухов, Максим Єфремов, учні Владислав Голованов, Аліна Перегудова, студенти Данило Чиняков, Кристина Юрчук, Олександр Сосновенко, Марія Єфремова, Євгенія Сєдих, Анастасія Задворна.

Також Віктор Ремський вручив директору закладу Ігорю Анушкевичу сітку м’ячів для ігрових видів спорту і побажав вихованцям коледжу невпинно підвищувати свою спортивну майстерність.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Щирі поради юній зміні дав голова студентського самоврядування, студент четвертого курсу Максим Разгонов, а від імені першокурсників виступив Костянтин Оніщенко.

Право дати перший дзвоник нового навчального року надали студенту четвертого курсу Єгору Миняйло та учениці сьомого класу Софії Голіковій. Святкового настрою учасникам заходу додали музичні дарунки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додамо, що під час робочої поїздки в Бахмут голова відділення НОК України в Донецькій області Віктор Ремський відвідав Донецький регіональний центр спортивної медицини. У ході зустрічі з директором центру Антоном Діденком обговорено поточні питання. Також Віктор Ремський відвідав будівництво навчального корпусу Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки.

Поділитись