2018-07-13

Дівчата Донеччини – віце-чемпіонки Всеукраїнської першості ВФСТ «Колос» з футболу в Скадовську

2-8 липня у місті Скадовськ (Херсонська область) відбулися Всеукраїнські змагання Першості Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» з футболу серед команд дівчат 2003-2004 років народження, в яких від Донецької області взяла участь команда «Багіра» з міста Лиман.

До фінальної частини змагань після відбіркового циклу (усього взяло участь 24 команди країни) потрапило вісім кращих колективів.

У фінальному етапі впевнено виступили футболістки команди «Багіра» (тренер Олександр Резніков), які у підсумку стали срібними призерами престижного Всеукраїнського турніру, посівши другу сходинку змагань.

Дівчата з Лиманської ОТГ перемогли команду «Плеяда» (м. Тульчин, Вінницька область) – 2:1,  команду «Кобра» (м. Білокуракіне, Луганська область) – 2:0, успішно зіграли з господарками турніру – командою «Славія» (Херсонська область) – 1:1, а у вирішальній грі за перше місце поступилися львівським футболісткам – «Буг» – з рахунком 2:4.

Варто зазначити, що команда Львівської області до цієї гри жодного разу не пропустила, забила чотирнадцять голів, а в її складі виступили три гравчині збірної команди України (WU-15).

Команда «Багіра» (м. Лиман, Донецька області) отримала кубок і грамоти за друге місце, а гравчині – грамоти і медалі від організаторів змагань – Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос».