2018-10-03

Легкоатлети Донецької області тріумфували на командному чемпіонаті України серед юнаків

29-30 вересня в місті Дніпро відбувся командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2001 року народження та молодших.

Попри невеликий склад, збірна команда Донецької області продемонструвала найкращий серед регіонів результат – 717 очок, виборовши 7 золотих, 4 срібні та 3 бронзові медалі. Одним пунктом нашим спортсменам поступилися харків’яни (716 очок), а замкнула трійку Дніпропетровська область (711 очок).

Поза будь-якою конкуренцією на дистанції 100 метрів з бар’єрами була Кристина Юрчук. Більше того, її переможні 14,39 с виявились ще й особистим рекордом атлетки. У бігу на 800 м серед дівчат перемогу з часом 2.18:16 хв. здобула Ольга Дибка. У змаганнях десятиборців не знайшлось рівних Єгору Старусу, його результат – 5559 очок. Одразу дві золоті медалі в скарбничку Донеччини приніс Кирило Приходько – на дистанції 100 м (з часом 11.18 с) та 200 м (з часом 22.46 с).

У фінальних забігах на дистанції 100 м серед дівчат срібною призеркою стала Євгенія Коновалова (її результат 12.73 с), у змаганнях з семиборства – Дар’я Миронець (3903 очок). За підсумками боротьби серед юнаків друге місце в стрибках з жердиною посів Андрій Дибка (4 м 40 см), у стрибках у висоту – Єгор Семенов (1 м 90 см).

Бронзові медалі здобули: Олександра Ревіна – у метанні молота (45 м 33 см), Діана Фролова – у метанні спису (41 м 71 см), Данило Журавов – у бігу на 400 м (51.50 с).

Найзапекліше протистояння розгорнулось на естафетних дистанціях 100+200+300+400 метрів, де представникам Донецької області вдалося стати кращими і серед дівчат, і серед юнаків. Результат естафетної команди в складі Євгенії Коновалової, Кристини Юрчук, Альбіни Куракулової, Ольги Дибки – 2:19.40 хв. Час наших хлопців – Володимира Турлака, Кирила Приходька, Данила Журавова, Миколи Овсянникова – 2:00.85 хв.

Також важливі залікові очки команді Донеччини принесли фіналісти змагань: Данило Журавов – 4 місце в бігу на 200 м, Данило Бородін – 4 місце в стрибках з жердиною, Микола Овсянников – 4 місце в бігу на 400 м та 5 місце в бігу на 800 м, Микита Поліщук – 5 місце в стрибках з жердиною, Поліна Слищенко – 5 місце в бігу на 3000 м.