2019-09-19

«Dо like OLYMPIANS» крокує Маріуполем

По-спортивному розпочався вересень у навчальних закладах Маріуполя. Всі школи долучились до олімпійського тижня, який спрямовано на популяризацію спорту, здорового способу життя та розвиток олімпійського руху в Україні.

З метою виховання молодого покоління Відділенням НОК України в Донецькій області було реалізовано Всеукраїнський проект «Do like OLYMPIANS», ініціатором і засновником якого виступає НОК України.

До учнів загальноосвітніх шкіл Маріуполя №65 та №63 завітали юні спортсмени – представники художньої гімнастики та греко-римської боротьби. А зірковим гостем став олімпійський чемпіон з плавання Олександр Сидоренко. На початку змагань в різноманітних естафетах учні п’ятих-сьомих класів переглянули показові виступи, спробували свої сили в зарядці з чемпіоном та отримали багато корисної інформації та порад, як проявити себе в спорті та досягти високих результатів. Всі переможці та найактивніші учасники відзначено грамотами, подарунками та сувенірами від регіонального відділення НОК України.

Ще приємна подія відбулась в шкільній бібліотеці  ЗОШ  №63, де було відкрито «Олімпійський куточок». Проект реалізовано завдяки підтримці  директора школи Тетяни Екзархо та за сприяння Відділення. Олімпійський чемпіон Олександр Сидоренко провів цікаву і пізнавальну лекцію для учнів про користь занять спортом та про олімпійські цінності.  Був  презентований  відеофільм про досягнення олімпійців Донеччини. Представник Відділення НОК України в Донецькій області Роман Караваєв передав школі книги, брошури і тематичні журнали олімпійської тематики, а також набір художньої літератури.

Мета проведених заходів – сприяння здоровому та активному способу життя, пропаганда олімпійських видів спорту, фізичної культури, олімпійська освіта дітей та юнацтва.

Поділитись