2020-02-21

Do like Olympians з юними тхеквондистами Дружківки

20 лютого в НВК «Загальноосвітня школа І ст. – дитячий садок № 3» Дружківської міської ради відбулося свято здоров’я та спорту в рамках Всеукраїнського проєкту Національного олімпійського комітету «Do like Olympians».

До майбутніх школярів завітали заслужений тренер України з тхеквондо Юрій Бірюков разом зі своїми вихованцями, представники Відділення НОК України в Донецькій області та Школи вищої спортивної майстерності.

Знайомство розпочалось із цікавої розповіді про історію та особливості олімпійського виду спорту тхеквондо. Вихованці Юрія Бірюкова продемонстрували свої навички та досягнення. У програмі свята була проведена весела розминка, під час якої майже 30 хлопчиків і дівчат із захопленням повторювали вправи за юними тхеквондистами.

Позитивні емоції, веселий настрій, заряд бадьорості та подарунки від НОК України отримав кожен учасник проєкту, а всі бажаючі випробували спортивне екіпірування та позмагалися з майбутніми чемпіонами.

Нагадаємо, головною метою проєкту #Do like Olympians є сприяння здоровому та активному способу життя, популяризація видів спорту, фізичної культури та олімпійської освіти серед дітей та юнацтва.

Поділитись