2024-02-05

Легкоатлетка з Маріуполя Марина Ковтунова здобула «срібло» у Сербії

4 лютого в сербській столиці Белграді відбувся юніорський чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF), де змагалися спортсмени вікової категорії до 20 років.

Срібною нагородою скарбничку збірної України поповнила 17-річна Марина Ковтунова з міста Маріуполь – атлетка Школи вищої спортивної майстерності, стипендіатка Донецької області.

У стрибках у висоту Марина показала другий результат – 1,82 м, поступившись фаворитці змагань Анжеліні Топіч із Сербії (1,85 м). Трійку призерок замкнула Ірен Сарабоюкова з Болгарії.

Додамо, що в січні 2024 року Ковтунова виграла міжнародний турнір у Німеччині також із результатом 1,82 м. Особистий рекорд Марини в стрибках у висоту складає 1,84 м.