2021-10-13

Донеччина обрала кращих спортсменів і тренерів у вересні 2021 року

По закінченню вересня 2021 року за підсумками виступів представників Донецької області на всеукраїнських і міжнародних змаганнях визначено кращих спортсменів та тренерів місяця за трьома категоріями: з олімпійських, неолімпійських видів спорту, видів спорту серед осіб з інвалідністю.

Серед олімпійців спортсменом місяця Донеччини визнаний заслужений майстер спорту України зі скелелазіння, чемпіон світу в дисципліні «швидкість» Даниїл Болдирев, який родом із Донецька і наразі представляє Маріуполь. Відповідно звання тренера місяця отримала його особиста наставниця, заслужений тренер України зі скелелазіння Ірина Зубко.

Чемпіонка Європи зі спортивного орієнтування серед молоді Олена Пруденко та її тренер Володимир Науменко з міста Бахмут відзначені в категорії «Неолімпійські види спорту».

Переможцями номінацій «Кращий спортсмен» і «Кращий тренер» у видах спорту серед осіб з інвалідністю стали представники міста Слов’янськ: майстер спорту України міжнародного класу з плавання серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, дворазовий чемпіон, триразовий срібний та бронзовий призер XVI літніх Паралімпійських ігор, рекордсмен світу Андрій Трусов, який є уродженцем Миколаївки, та його особистий наставник, заслужений тренер України Андрій Казначеєв.

Поділитись