2020-08-28

Урочисте відкриття спортивних майданчиків у Білозерському

27 серпня на базі Палацу спорту міста Білозерське відбулось урочисте відкриття спортивних майданчиків зі штучним покриттям. Майданчики призначені для занять волейболом, міні-футболом, баскетболом, тенісом та іншими видами спорту.

Святковий захід зібрав велику кількість мешканців та гостей міста, які не тільки вболівали за свої улюблені команди, а й з задоволенням відвідали разом зі своїми дітьми зону відпочинку. Вона розташована поряд зі спортивними майданчиками і включає в себе комплекс ігрового обладнання – гойдалки, горки, сходинки, міні-скалодроми, лавки та найприємніше – фонтан з підсвічуванням. Також облаштований спортивний майданчик для тренувань та занять воркаутом, де всі бажаючі можуть спробувати свої сили.

З нагоди відкриття  спортивних майданчиків організoвано першість Добропілля з міні-футболу серед чотирьох команд ДЮСШ відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Добропільської міської ради, які представляють міста Білицьке, Білозерське, Добропілля, смт Новодонецьке, а також матчеві зустрічі з волейболу серед трьох аматорських команд з міста Добропілля і смт Новодонецьке.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За результатами проведених ігор з міні-футболу призові місця посіли: І місце – команда ДЮСШ м. Білозерське, ІІ місце – команда ДЮСШ м. Білицьке, ІІІ місце – команда ДЮСШ смт. Новодонецьке. У номінації «Кращий гравець» визнано вихованця ДЮСШ м. Добропілля Євгенія Сорокіна.

Призові місця у конкурентному суперництві з волейболу розподілилися так: І місце – команда «Студенти», ІІ місце – команда «Добропілля-1», ІІІ місце – команда «Добропілля молодь».

З привітальним словом до спортсменів та  мешканців міста звернулася народний депутат України Вікторія Гриб, яка разом з Добропільським міським головою Андрієм Аксьоновим та начальником відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Добропільської міської ради Віталієм Кличовим провели нагородження переможців та призерів змагань.

Найяскравішим моментом цього вечора став феєрверк, який додав настрою всім присутнім.

Віримо, що цей об’єкт спортивної інфраструктури стане поштовхом для потужного розвитку ігрових видів спорту в місті та місцем приємного відпочинку мешканців Білозерського.

Поділитись