2020-11-13

Донеччина обрала кращих спортсменів та тренерів жовтня 2020 року

По закінченню жовтня 2020 року за підсумками виступів представників Донецької області на всеукраїнських і міжнародних змаганнях визначено кращих спортсменів та тренерів місяця за трьома категоріями: з олімпійських, неолімпійських видів спорту, видів спорту серед осіб з інвалідністю.

Серед олімпійців спортсменом місяця Донеччини став Іван Меньшиков – майстер спорту України з триатлону, чемпіон України з дуатлону і триатлону в естафетах. Відповідно звання тренера місяця отримав його особистий наставник – заслужений тренер України, тренер-викладач Школи вищої спортивної майстерності Донецької області Георгій Драгулян.

Заслужений майстер спорту України з гирьового спорту, володар двох золотих і однієї срібної нагород чемпіонату Європи Леон Білицький разом зі своїм особистим тренером Валерієм Білицьким відзначені в категорії «Неолімпійські види спорту».

Переможцем номінації «Кращий спортсмен» у видах спорту серед осіб з інвалідністю став Ярослав Коюда – майстер спорту України міжнародного класу з академічного веслування, срібний призер чемпіонату Європи серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату.

Поділитись