2018-10-11

Дзюдоїсти Донеччини вибороли нагороди чемпіонату України (U-17) на Закарпатті

5-7 жовтня в Ужгороді відбувся відкритий чемпіонат України з дзюдо серед молодших кадетів (до 17 років), в якому взяли участь понад 500 спортсменів з нашої країни, а також гості з Бельгії, Румунії, Словенії, Угорщини, Франції, Чехії.

На татамі в сучасному спорткомплексі «Зінедін», розташованому в селі Баранинці, що в 15-хвилинах їзди від центра Ужгороду, змагались понад 500 юних дзюдоїстів.

Молодші кадети з усіх регіонів країни (крім Тернопільщини), а також європейських країн змагались за нагороди чемпіонату України і міжнародного турніру «Кубок Закарпаття».

В особистому заліку вихованці обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи посіли призові місця. Срібні нагороди вибороли Аліна Шилова (в/к 48 кг, тренери Дмитро Ігнатенко, Віталій Іванисенко) і Михайло Гончаров (в/к +90 кг, тренер Дмитро Ігнатенко).

Головною метою змагань є перегляд претендентів у юнацьку збірну України на головний відбірковий турнір – кадетський чемпіонат країни, який відбудеться в лютому. На церемонії відкриття змагань головний тренер збірної України Віталій Дуброва розповів про змагальний календар наступного року. Окрім чемпіонатів світу і Європи, Європейського олімпійського фестивалю, у міжнародному календарі з’явиться нове змагання – фестиваль усіх видів боротьби під назвою «Combat Games», в якому візьме участь і збірна України.

Поділитись