2021-10-18

Дзюдоїстки Донеччини вибороли «срібло» і «бронзу» на чемпіонаті України в Запоріжжі

На головному старті національного сезону 2021 року з дзюдо – чемпіонаті України серед чоловіків та жінок, що відбувся 11-13 жовтня в місті Запоріжжя – спортсменки Донецької області здобули дві нагороди.

Срібною призеркою у ваговій категорії 57 кг стала 19-річна Аліна Шилова, вихованка Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи та представниця Школи вищої спортивної майстерності (Лиман/Слов’янськ, тренери Віталій Іванисенко, Дмитро Ігнатенко). Вона перемогла Анастасію Сабадаш з Київщини та Анастасію Перехрест з Полтавщини, але поступилась у фіналі, де її суперницею була Ія Кучава з Києва.

«Бронзу» у ваговій категорії 70 кг виборола 21-річна Карина Саркісян, спортсменка Школи вищої спортивної майстерності, вихованка заслуженого тренера України Миколи Ящука. У першій сутичці вона програла найстаршій учасниці змагань – Наталії Смаль (Чернігівська область), але реалізувала свій шанс у втішній сітці, де була сильнішою за Дар’ю Дрожжіну (Запорізька область), Ангеліну Величко (Сумська область) і Ольгу Цімко (Львівська область).

Відзначимо, що дорослий чемпіонат України з дзюдо ознаменував початок нового олімпійського циклу, а разом з тим і формування нового складу команди на найближчий рік. Змагання зібрали майже всіх найкращих спортсменів держави – понад 270 представників 21 регіону.