2020-10-05

Велосипедисти Донецької області здобули 9 медалей чемпіонату України на львівському треку

З 29 вересня по 4 жовтня у Львові відбувся відкритий осінній чемпіонат України з велосипедного спорту на треку серед чоловіків, жінок, юніорів, юніорок, юнаків та дівчат.

Змагання зібрали понад 200 спортсменів, серед яких Донецьку область представили 13 велосипедистів із міст Лиман і Бахмут, вихованці Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з велоспорту та Донецького обласного спеціалізованого коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки. У активі нашого регіону – 9 медалей: 3 золотих та 6 бронзових.

Володарем «золота» у командній гонці переслідування на 4 км став вихованець ОСДЮСШОР з велоспорту, спортсмен Школи вищої спортивної майстерності Даніїл Нікулін. Перемогу з результатом 4 хвилини 12 секунд разом із ним святкували Ярослав Казаков з Миколаївщини, Олександр Кривич зі Львівщини та Олександр Сметаннюк з Вінниччини.

Також на першу сходинку п’єдесталу піднялися спортсменки ОСДЮСШОР з велоспорту та ДОСКСП ім. С.Бубки Алла Марущук та Олена Ребракова, які найшвидше подолали командну гонку переслідування на 3 км серед юніорок – за 3 хвилини 46,5 секунд.

Вихованець ОСДЮСШОР з велоспорту Дмитро Полупан здобув за підсумками юніорських змагань дві «бронзи». Він відзначився у груповій гонці «Темпо» на 40 кіл, а також у командній гонці переслідування на 4 км, де нагороди з ним розділили спортсмени ДОСКСП ім. С.Бубки Максим Телегін, Гліб Юрченко та Богдан Солонніков.

У парній гонці медісон на 100 кіл із 10 проміжними фінішами ще один велосипедист ОСДЮСШОР Данило Білоус став бронзовим призером разом із представником Львівської області Валерієм Романенком, лише на 1 очко поступившись срібному призеру.