2018-05-13

Дзюдоїстки Донеччини вибороли «золото» і «срібло» чемпіонату України серед молоді

4-5 травня в Дніпрі розіграли нагороди молодіжного чемпіонату України серед дзюдоїстів не старше 23 років. Національна першість зібрала 263 учасника з 23-х регіонів країни.

Донецьку область на змаганнях представила низка спортсменів, двом із яких вдалося здобути нагороди.

Переможницею у ваговій категорії до 70 кг стала Карина Саркісян (Донецьке вище училище олімпійського резерву ім. С.Бубки, тренер Микола Ящук). На шляху до фіналу наша спортсменка пройшла Валерію Черненко (Запорізька область), киянку Анастасію Кім, ще одну дзюдоїстку Донеччини Крістіну Резнікову, а у вирішальній сутичці виявилась сильнішою за Анну Бойко (Рівненська область).

Анастасія Аболенцева зі Слов’янська (обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа, тренери Дмитро Ігнатенко, Інга Бобровська) виборола срібну медаль у ваговій категорії понад 78 кг. Волею жеребу, спочатку вона зустрілась із Єлизаветою Горб (Дніпропетровська область), і здобула перемогу, а у фіналі поступилась Василині-Ірині Кириченко зі Львова – чемпіонці Європи серед юніорів.

Додамо, що змагання в Дніпрі стали відбірковими на чемпіонат Європи U-23, який 9-11 листопада прийматиме Будапешт (Угорщина). Найближчий старт національного рівня відбудеться 10-12 липня в Сумах – це буде відкритий Кубок України.