2019-02-25

Дзюдоїсти Донеччини здобули 4 медалі на чемпіонаті України серед молоді до 23 років

18-19 лютого в місті Суми відбувся чемпіонат України з дзюдо серед молоді до 23 років, який зібрав майже 300 спортсменів з 22 регіонів.

Дзюдоїсти Донецької області гідно представили свій регіон і здобули 4 медалі: одна срібну та три бронзові.

Анастасія Аболецнева зі Слов’янська (тренери Дмитро Ігнатенко, Інга Бобровська) у ваговій категорії понад 78 кг перемогла спортсменок з Одещини та Київщини – Валерію Окулову і Христину Гоман, але у фіналі поступилась Руслані Булавіній з Дніпропетровщини.

У ваговій категорії до 48 кг на третю сходинку п’єдесталу піднялись відразу дві представниці Донеччини. Анна Островська та Олександра Камінська, вихованки тренера Миколи Ящука, спочатку синхронно здобули по дві перемоги, але програли суперницям за вихід у фінал. У сутичці за «бронзу» Анна виявилась сильнішою за Анжелу Жуковську з Київської області, а Олександра – сильнішою за Софію Бордінських з Дніпропетровської області.

Бронзовим призером у ваговій категорії понад 100 кг став Костянтин Яцко з Нікольського району (тренер Володимир Бегім). Наш дзюдоїст поступився майбутньому переможцю – киянину Євгенію Балєвському, але у втішній сітці за «бронзу» пройшов усіх суперників –  Дмитра Кучера з Дніпропетровщини, Антона Плахотника з Київщини та Ярослава Книша з Харківщини. Зазначимо, що завдяки цьому виступу Костянтин виконав норматив майстра спорту України з дзюдо.