2018-03-27

Дзюдоїсти Донеччини привезли медалі з Дніпра і Рубіжного

24-25 березня в місті Дніпро відбувся 30-й Міжнародний турнір пам’яті Івана Прищепи, а у Рубіжному – відкритий чемпіонат Луганської області. Дзюдоїсти Донеччини вибороли нагороди і зійшли на п’єдестали цих змагань.

24-25 березня у Дніпрі пройшов 30-й Міжнародний турнір пам’яті Івана Прищепи. Представники Азербайджану, Грузії , Турції та спортсмени з усіх куточків України виборювали звання чемпіона.

До збірної команди Донецької області увійшли шестеро спортсменів. Здобув чотири перемоги в п’ятьох сутичках, бронзову нагороду виборов Данило Ларкін з Лиману, представник Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи. Наш земляк Максим Казначєєв, який навчається у Харківському училищі олімпійського резерву, також виборов «бронзу».

24 березня молодші спортсмени Дитячо-юнацької спортивної школи міста Лиман виступили у Рубіжному на відкритому чемпіонаті Луганської області з дзюдо. Чемпіоном серед дорослих спортсменів став Олексій Рогоза, а Олександр Бейгуленко виборов срібну медаль.

25 березня лиманські дзюдоїсти під керівництвом тренер Олексія Роменського вдало виступили на обласному турнірі з боротьби самбо у Слов’янську. Участь у турнірі взяли участь понад 200-х спортсменів, серед яких лиманці вибороли дев’ять медалей (4+3+2).

Чемпіонами стали Миколай Іванисенко, Ярослав Шепілов, Олександр Ніколаєнко, Артем Дзюба, срібними призерами – Гліб Усенко, Андрій Гудзенко, Михайло Резніков, бронзовими призерами – Кирило Гримов, Микита Груздов.