2019-03-21

Гімнастка Донеччини Ірина Ліхуша – бронзова призерка Всеукраїнського турніру «Кубок Дерюгіної»

З 14 по 18 березня в київському Палаці спорту відбулося свято краси і грації – змагання з художньої гімнастики «Кубок Дерюгіної». У їх рамках проведено етап Гран-Прі, Міжнародний турнір сеньорок і юніорок, а також Всеукраїнський турнір.

Успішним на Всеукраїнському турнірі виявився виступ команди Донеччини – спортсменок з міста Маріуполь, яких поїхала підтримати президент федерації художньої гімнастики Донецької області Інна Мошко.

Справжнім проривом стала бронзова медаль, яку у вправі з обручем здобула кандидат у майстри спорту України, вихованка комплексної ДЮСШ «Прометей» Ірина Ліхуша (2007 року народження). Підготувала спортсменку тренер Світлана Горбульова.

Гідні результати, враховуючи що в кожній категорії було більше 35 учасниць, показали: Віра Пефтієва – 10 місце у вправі з м’ячем, Анастасія Матвейчук – 11 місце у вправі з обручем, Олександра Кузьменко – 15 місце у вправі з обручем (усі гімнастки – 2006 року народження).