2018-01-04

Іван Жукалін – переможець Кубку Європи-2017 з вітрильного спорту, Валерій Кудряшов – срібний призер

У останні дні 2017 року в акваторії острова Хвар (Хорватія) проходила 42-га міжнародна Новорічна регата – завершальні змагання в рамках Кубку Європи з вітрильного спорту.

Високі результати показали два спортсмени школи вищої спортивної майстерності Донецької області з Маріуполя. У класі яхт «Laser Standard», де всього було 15 учасників, за результатами семи гонок Валерій Кудряшов став кращим, маючи 11 балів у активі, а Іван Жукалін посів четверте місце з 25 балами.

Таким чином, за підсумками десяти етапів Кубку Європи, які проходили протягом 2017 року в різних країнах, наші спортсмени посіли дві найвищі сходинки.

Іван Жукалін, який був кращим на етапі Кубку Європи в Угорщині, четвертим у Литві та Хорватії, здобув «золото» в загальному заліку з результатом 9 балів. Валерій Кудряшов, який переміг у Хорватії, був другим у Литві та одинадцятим у Німеччині, отримав «срібло» з результатом 14 балів.

Додамо, що замкнув трійку призерів Кубку Європи-2017 у класі яхт «Laser Standard» литовець Кароліс Януліоніс (16 балів).

 

Поділитись