2020-01-23

Команда Донеччини стала найкращою на міжнародному борцівському турнірі у Харкові

З 16 по 18 січня у місті Харків відбувся Відкритий всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед кадетів і кадеток 2003-2004 р.н., присвячений пам’яті заслуженого тренера України Леоніда Дуная.

Особисто-командні змагання зібрали 440 учасників з 11 країн світу: Білорусі, Вірменії, Грузії, Греції, Італії, Франції, Казахстану, Киргизії, Молдови, Румунії та України.

На міжнародному турнірі вдало виступили борчині Донеччини, які тренуються і навчаються у Донецькому вищому училищі олімпійського резерву ім. С.Бубки (м. Бахмут).

Найсильнішими у своїх вагових категоріях стали Марія Єфремова (в/к до 43 кг), Катерина Шалікова (в/к до 61 кг) і Євгенія Сєдих (в/к до 68 кг, спортсмен-інструктор Донецької обласної штатної команди резервного спорту).

Бронзові медалі вибороли Софія Леппа (в/к до 46 кг) і Марина Гетта (в/к до 49 кг). Зупинившись за крок від нагород, п’яті місця посіли Віолетта Семчова (в/к до 43 кг), Євгеній Харитонов (в/к до 51 кг), Максим Кізюк (в/к до 60 кг) і Олександр Сафронов (в/к до 80 кг).

У церемонії нагородження взяв участь директор ДВУОР ім. С.Бубки Ігор Анушкевич, який привітав спортсменок і тренерів з успішним виступом.

Підготували команду тренери Максим Єфремов, Андрій Єфремов, Григорій Шепелєв.

За підсумками змагань дівоча команда Донеччини виборола перше місце командного заліку, випередивши дві команди України, а також Білорусі та Киргизії.