2017-09-11

Команда школярів Донеччини перемогла у всеукраїнському фіналі проекту «Олімпійське лелеченя»-«Olympic Moves»

5-11 вересня на базі Міжнародного дитячого центру «Артек», що в Пуща-Водиці, проходив фінал Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя»-«Olympic move UA».

Захід зібрав 300 дітей з 25-ти команд регіонів України. На шляху до фіналу учням 12-14 років з-понад тисячі шкіл країни потрібно було пройти декілька етапів (шкільний, міський, районний, обласний).

Від Донецької області до «Артеку» поїхали учні Великоновосілківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2. До складу команди «Друге дихання» увійшли: Карина Сімшаг, Анна Косарєва, Анастасія Вязьміна, Діана Циганок, Єлизавета Коваленко, Анастасія Мартиненко, Олександр Бахтар, Богдан Шовгенюк, Максим Тіщенко, Євген Малтабар, Антон Параскев – Хрупін, Станіслав Снитко (вчитель фізкультури Віктор Паньков, педагог-організатор Валентина Загорулько).

Найліпше з чотирьох видів програми школярі Донеччини проявили себе в конкурсі «Презентація команд», посівши друге місце. У волейбольному турнірі, який проводився в рамках заходу вперше, та вікторині на олімпійську тематику діти з Великої Новосілки стали шостими, а в комбінованій естафеті, що складалася з 12-ти етапів, були десятими.

За підсумками всіх видів змагань у активі команди Донецької області виявилася найменша сума зайнятих місць серед учасників – 24, що принесло нашим хлопцям і дівчатам звання переможців Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя»-«Olympic move UA». Другу сходинку посіли школярі Вінницької області (27 балів), а третє місце розділили представники Івано-Франківщини і Дніпропетровщини (по 30 балів).

За успішний виступ у «Презентації команд» команда Великоновосілківської ЗОШ № 2 була нагороджена кубком, медалями, дипломами, набором учасника «Olympic Moves». Найголовнішим призом за перемогу в загальнокомандному заліку для школярів Донецької області стали путівки до «Артеку» на літній період 2018 року від Міжнародного дитячого центру. Також хлопці і дівчата Донеччини отримали подарунки від організаторів – шорти від офіційного екіпірувальника Олімпійської збірної компанії «PEAK», сертифікати на отримання тенісного столу, універсальних воріт та набір для гри у флорбол.

Фото – Національний олімпійський комітет України
http://noc-ukr.org/

Для довідки:

Всеукраїнський спортивно-масовий захід серед дітей «Олімпійське лелеченя» проходить з початку навчального року серед учнів загальноосвітніх шкіл сьомий рік поспіль за ініціативи Національного олімпійського комітету України.

Мета заходу – виховання дітей у дусі олімпійських цінностей та впровадження в суспільстві здорового способу життя, що у свою чергу має забезпечити поліпшення здоров’я нації, її фізичний розвиток і духовне збагачення.

Поділитись