2021-03-30

Легкоатлети Донеччини – серед кращих на всеукраїнських змаганнях з метань у Новій Каховці

26-27 березня Нова Каховка приняла всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань, присвячені пам’яті заслуженого тренера України Юрія Піскунова, які також стали першим етапом Кубка України з метань.

Упродовж двох днів атлети різних вікових категорій змагалися з метання молота, диска та зі штовхання ядра. У підсумку, десять представників Донецької області увійшло до числа призерів.

Високим результатом на початку літнього сезону в метанні молоту порадувала Ганна Ткачова – 51 м 95 см і бронзова медаль серед юніорок. Серед представників чоловічої статі також «бронзою» у цьому ж виді програми відзначився Данило Самороков (59 м 83 см).

У штовханні ядра наближеним до особистого рекорду виявився результат Наталії Урсуленко – 14 м 08 см, який дозволив їй посісти 2 місце серед жінок. Серед чоловіків U23 Олександр Романовський став кращим, пославши снаряд на позначку 15 м 83 см, Микита Кадацький був третім (15 м 20 см). Станіслав Самороков здобув «золото» серед юнаків до 18 років (15 м 05 см).

Також Романовський спробував себе в метанні диску, де посів 2 місце серед молоді (39 м 65 см). На третій сходинці в цій категорії виявився Владислав Линник (36 м 65 см). Серед чоловіків-дискоболів третій результат показав Євген Полухін – 35 м 55 см. У віковій групі U18 срібними призерами стали Станіслав Самороков (36 м 65 см) та Ірина Шестопалова (26 м 81 см). Серед юнаків до 16 років 3 місце посів Даніель Добротворський (39 м 16 см).