2018-05-03

Легкоатлети Донецької області – серед кращих на командному чемпіонаті України з бігу на 10000 м

29 квітня у Вінниці відбувся командний чемпіонат України з бігу на 10000 метрів, на якому здійснювався відбір на Кубок Європи, що 19 травня прийме Лондон.

Виграла змагання збірна Києва, другою стала Київська область, третьою – Донецька область. Наш регіон успішно представили легкоатлети школи вищої спортивної майстерності, підопічні тренера Володимира Ліщука.

За підсумками забігів серед жінок список найшвидших очолили дві спортсменки Донеччини. Першою з результатом 33:42.22 хв. фінішувала Вікторія Калюжна, а другий час продемонструвала Наталія Легонькова – 33:49.75 хв. Нагадаємо, за тиждень до цього чемпіонату Вікторія перемогла на Київському півмарафоні, а Наталія стала сьомою на Варшавському марафоні.

У змаганнях серед юніорок успіх святкувала 18-річна Богдана Семьонова, результат якої 34:47.23 хв.

Ще один представник Донецької області Артем Піддубний (тренер Тетяна Серорез) із часом 32:26.77 хв. посів фінальну залікову сходинку серед чоловіків.