2018-01-29

Маріуполь прийняв чемпіонат Донецької області з ушу серед юніорів та юнаків

26-28 січня у Маріуполі відбувся чемпіонат Донецької області з ушу (таолу) серед юніорів та юнаків.

За звання чемпіонів змагались 54 ушуїсти Маріуполя, вихованці тренерів: Віталія Болдирєва, Олени Кулікової, Любові Потапової, Тетяни Кондратьєвої, Ганни Терещенко, Вікторії Булигіної.

Кожен спортсмен мав можливість позмагатися у чотирьох розділах програми:   Змагання пройшли у чотирьох вікових категоріях.

У категорії 6-8 років переможцями стали Тимур Тимофєєв, який здобув три золоті і бронзову медаль, і Ксенія Долгіх, в доробку якої три золоті нагороди.

У категорії 9-11 років Костянтин Шульга виборов три золоті медалі, Аліна Сукало стала дворазовою золотою та бронзовою призеркою чемпіонату.

По три золоті медалі вибороли ушуїсти категорії 12-14 років – Микита Головань та Влада Нестеренко.

У категорії 15-17 років Дарина Шульга виборола три золота, а Владислав Тимофєєв став дворазовим чемпіоном.

Усього ж за підсумками змагань маріупольські спортсмени здобули у скарбничку свого міста 101 медаль (38 золотих, 33 срібних та 30 бронзових).

За підсумками змагань буде сформовано збірна команда Донецької області, яка візьме участь у чемпіонаті України з ушу (таолу), що відбудеться у Броварах.