2021-06-23

Марія Єфремова виборола другий титул чемпіонки Європи

З 14 по 20 червня в місті Самоков (Болгарія) відбувся чемпіонат Європи з боротьби вільної серед кадетів і кадеток віком до 17-ти років, який зібрав національні команди з 31-ї країни Старого Світу.

Загалом у Самокові виступили десять україночок і вибороли шість нагород (3+1+2) та здобули кубок за друге місце командного заліку.

У ваговій категорії до 49 кг змагались 17 талановитих борчинь, яких до Самокова делегували Україна, Австрія, Азербайджан, Білорусь, Болгарія, Грузія, Іспанія, Німеччина, Польща, Румунія, Словаччина, Туреччина, Угорщина, Франція, Чехія, Швейцарія, а також Російська Федерація.

Продемонструвавши чудову технічну, тактичну і фізичну підготовку, чемпіонкою Європи стала 15-річна Марія Єфремова (м. Бахмут), кандидат у майстри спорту України, учениця 9-го класу Донецького обласного спеціалізованого коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки, представниця Школи вищої спортивної майстерності.

Юна борчиня Донеччини на шляху до звання найсильнішої перемогла усіх суперниць: білоруску Дар’ю Клімович – 3:1 (8:2), росіянку Віолєтту Бірюкову – 3:0 (4:0), полячку Ніколу Моніку Вишнієвську – 4:0 (10:0) і у фіналі турчанку Севім Акбас – 3:1 (10:2). Після яскравої фінальної сутички Єфремова здійснила чемпіонське коло пошани з національним прапором, і на честь її трімфу в Самокові пролунав гімн України.

Нагадаємо, за два тижні до цього Єфремова здобула титул чемпіонки Європи серед дівчат віком до 15-ти років. До міжнародних перемог Марію підготували Максим і Андрій Єфремови, тренери-викладачі Донецького обласного спеціалізованого коледжу спортивного профілю ім. С.Бубки.

З другим європейським титулом – U15 та U17 – юну борчиню та її тренерів привітав директор коледжу ім. С.Бубки Ігор Анушкевич. І побажав подальших успіхів і не зупинятися до досягнтому: “Наступним міжнародним випробуванням для Марії Єфремової буде чемпіонат світу, який відбудеться 19-25 липня в Угорщині. Також за світові титули в Будапешті позмагаються Анастасія Задворна (до 46 кг) і Євгенія Сєдих (до 69 кг). Усі троє – бахмутчанки, які здобувають освіту і тренуються в нашому спортивному коледжі”, – зазначив заслужений тренер України.

Поділитись