2019-03-22

Медальні здобутки Донеччини в Києві на чемпіонаті України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства

З 14 по 18 березня в місті Київ, у легкоатлетичному манежі КМШВСМ, відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР (двоборство у приміщенні серед юнаків і дівчат 2004 р.н. та молодші). У змаганнях взяли участь 92 команди ДЮСШ і 14 команд СДЮШОР (загалом 827 атлетів).

Залікові бали до командного заліку Донецькій області принесли 20 легкоатлетів (5 юнаків і 15 дівчат). Найбільшу кількість балів додали:

– чемпіонка у двоборстві «60 м + потрійний стрибок» Лілія Остапчук (м. Маріуполь, вихованка комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Олімпія» м. Маріуполь),

– срібний призер (1500 м з/п + 800 м) Сергій Шестопал (м. Дружківка),

– бронзова призерка (400 м + 800 м) Діана Бомбіна (м. Дружківка, вихованка обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи),

– бронзова призерка (60 м + 200 м) Євгенія Кукліна (Танащищена) (м. Краматорськ, вихованка дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки №2 м. Краматорськ, учениця Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки, м. Бахмут).

Гідні результати також продемонстрували: Настасія Зозуля – IV місце (60 м + потрійний стрибок), Владислав Резун – V місце (60 м + 200 м), Данило Шпиленко – VI місце (60 м + штовхання ядра), Марія Козлова – VII місце (60 м + потрійний стрибок), Марина Бажанова – VIII місце (60 м + штовхання ядра), Степан Кулик – VIII місце (400 м + 800 м), Дарина Мартинова – VIII місце (60 м + стрибки з жердиною), Єлизавета Тихомірова – Х місце (60 м + стрибки з жердиною).

У першості серед СДЮШОР перемогла СДЮШОР №6 м. Київ (189 очок), а серед ДЮСШ – КЗ КДЮСШ «ХТХ» м. Харків (129). Дев’яте місце посіла команда КЗ КДЮСШ «Олімпія» м. Маріуполь (100 очок).

У командній першості серед областей до трійки найкращих увійшли Київська область (455 очок), місто Київ (441) і Дніпропетровська область (410). Донецька область посіла 11 місце (300 очок) серед 25 команд-учасниць.