2021-11-30

Медальний виступ каратисток Донеччини на міжнародному турнірі в Польщі

28 листопада в польському місті Вроцлаві відбулися міжнародні змагання з карате «International Karate Wrocław Open – Adidas Cup» серед юніорів, кадетів та дітей, за підсумками яких спортсменки Донецької області поповнили скарбничку регіону та України 5 нагородами.

Ніка Афендікова здобула дві медалі в розділі «ката» – золоту у віковій категорії до 14 років та срібну серед дівчат до 16 років.

Крістіна Шевченко стала переможницею в розділі «куміте» у ваговій категорії +40 кг серед дівчат до 12 років.

«Бронзу» в розділі «куміте» отримали: Марія Красовська – у категорії 45 кг серед дівчат до 14 років, Варвара Усенко – у категорії 59 кг серед дівчат до 18 років.

Тренерами каратистів Донецької області, вихованців спортивних клубів «BLACK BELT» і «INOUE-HA SHITO RYU UKRAINE», є Вікторія Афендікова та Сергій Коваленко.

Додамо, що в загальному командному заліку Україна посіла перше місце на турнірі.