2019-04-08

Міський етап змагань «Олімпійське лелеченя» у Торецьку

5 квітня в місті Торецьк, на базі закладу загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів № 9 військово-цивільної адміністрації міста, відбувся міській етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя».

Безпосередньо підготовку та організацію заходу здійснило міське управління освіти за підтримки ВЦА м. Торецьк. На початку заходу відбулося нагородження переможців міських змагань серед допризовної молоді, шикування команд і парад, який прийняла в.о. начальника відділу з питань молоді та спорту Вікторія Сірик.

На старт міськіх змагань «Олімпійське лелеченя» вийшли вісім команд, кожну склали шість хлопців і шість дівчат – учні 5-6 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Якнайкраще взялась до справи команда ЗЗСО №8 і виграла перше місце у міських змаганнях, тим самим здобувши путівку в обласний зональний етап змагань «Олімпійське лелеченя», який відбудеться 9 квітня в місті Бахмут. Друге місце посіла команда ЗЗСО №20, третє місце – команда ЗЗСО «Художньо-естетична гімназія».