2020-01-29

Do like Olympians із легкоатлетами Дружківки

Днями Всеукраїнський проєкт Національного олімпійського комітету України «Do like Olympians» вкотре завітав до міста Дружківка Донецької області.

Гостями в ДЮСШ міської ради, на початку першості відділення легкої атлетики, стали провідні легкоатлети Донеччини Єгор Жуков і Вікторія Калюжна, адміністрація Школи вищої спортивної майстерності регіону на чолі з директором закладу, членом виконкому Відділення НОК України в Донецькій області Крістіною Русіновою, а також старший тренер-викладач відділення легкої атлетики ШВСМ Костянтин Степанцов.

Наставник юних дружківських легкоатлетів Юрій Кузьменко познайомив вихованців із досягненнями Вікторії Калюжної та Єгора Жукова. Так, обидва є неодноразовими чемпіонами України, бронзовими призерами Кубку Європи 2017 року.

Провідні спортсмени провели з хлопцями та дівчатами розминку, а під час змагань давали слушні поради та виступили в ролі суддів.

На завершення спортивного свята всі його учасники отримали подарунки від НОК України, а головне – заряд неабиякої мотивації для подальших звершень.

Поділитись