2023-11-22

На чемпіонаті світу з важкої атлетики U20 Ольга Івженко здобула «бронзу», Данило Чиняков – четвертий

З 15 по 23 листопада місцем проведення чемпіонату світу з важкої атлетики серед юніорів до 20 років стала Гвадалахара (Мексика), де від Донецької області в складі збірної України виступили два спортсмени.

У ваговій категорії 64 кг Ольга Івженко, атлетка Школи вищої спортивної майстерності Донеччини та представниця міста Дружківка, виборола 2 бронзові медалі. У поштовху її результат склав 115 кг, у сумі двоборства – 208 кг. У фінальному заліку Ольга поступилася двом суперницям із США та Канади, але випередила 16 важкоатлеток із Монголії, США, Румунії, Японії, Венесуели, Китайського Тайбею, Бразилії, Франції, Чилі, Мальти, Мексики, Єгипту, Австрії, Туркменістану і Австралії.

У ваговій категорії 96 кг виступив Данило Чиняков – вихованець Обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з важкої атлетики і студент Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу спортивного профілю ім. С. Бубки, який представляє міста Бахмут та Білозерське. Він показав четвертий результат у ривку (163 кг), був шостим у поштовху (187 кг) та посів 4 місце за сумою двоборства (350 кг). Данило поступився представникам Ірану, Туркменістану та Японії, але обійшов 9 опонентів із Грузії, Канади, США, Австралії, Швеції, Хорватії та Єгипту.

Підготували важкоатлетів Донеччини тренери Віктор Романчук, Андрій Івженко, Ігор Обухов, Володимир Жога.