2020-05-20

На Донеччині визначилися переможці конкурсу «Мій улюблений вид спорту»

19 травня завершився фотоконкурс «Мій улюблений вид спорту», який у соціальній мережі Facebook організувало Відділення НОК України в Донецькій області. До проведення заходу також долучилися Донецьке обласне відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України та кафедра фізичного виховання і спорту Донбаської державної машинобудівної академії.

Умови конкурсу були дуже прості. Кожен бажаючий міг зробити колаж із фотографій на тему «Мій улюблений вид спорту» і надіслати його до оргкомітету. Роботи – а всього до цікавої ініціативи приєдналося 360 учасників – розміщено у Facebook на сторінках організаторів заходу.

Експертна комісія визначила 180 номінантів конкурсу, серед яких програма random.org обрала трійку переможців: Таїсія Чугай (місто Лиман)Давид Куліков (місто Покровськ) та Ілля Сазанський (місто Добропілля).

Також, за умовами конкурсу, було впроваджено номінацію «Глядацькі симпатії». Захоплення аудиторії викликали роботи Анастасії Сищенко – учениці Краматорської української гімназії та Валерії Завгородньої – вихованки обласної федерації черліденгу з міста Білицьке.

Спеціальною номінацією «Більше, ніж життя» у рамках конкурсу «Мій улюблений вид спорту» організатори відзначили колаж із фотографій Степана Чубенка – воротаря футбольного клубу «Авангард», учня ЗОШ №12 міста Краматорськ. У липні 2014 року цей талановитий хлопець був жорстоко замучений і розстріляний за проукраїнську позицію, але у пам’яті всіх тих, хто знав його, назавжди залишиться справжнім патріотом, чудовим спортсменом, мужньою та чуйною людиною.

Наш конкурс поширився за межі Донецької області: так, представницю Рівненщини Маріанну Петрук за активну участь також відзначено окремим призом.

Усі переможці найближчим часом отримають свої подарунки від Відділення НОК України в Донецькій області та Донецького обласного відділення КФВС МОН України. Тим часом спортивне життя на карантині триває. Будьте активними, долучайтеся до нових конкурсів!

Поділитись