2021-09-17

Олімпійський урок-BeActive на льодовій арені «Альтаїр»

16 вересня на льодовій арені «Альтаїр» Відділенням НОК України в Донецькій області спільно з Дружківською міською радою та Донецьким обласним відділенням КФВС МОН України реалізовано Всеукраїнський проєкт НОК України «Олімпійський урок-#BeActive», що проходить в межах Європейського тижня спорту.

Участь у заході взяли юні спортсмени – вихованці відділення фігурного катання Обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи та вихованці відділення хокею з шайбою, команди юнаків 2006 та 2007 року народження ДЮСШ Дружківської міської ради. Від учнівської молоді долучилися представники ЗОШ № 6 та гімназії «Інтелект», від студентської молоді – представники Відокремленого структурного підрозділу Дружківського фахового коледжу Донбаської державної машинобудівної академії та Відокремленого структурного підрозділу Дружківського житлово-комунального фахового коледжу Донбаської національної академії будівництва і архітектури.

Присутніх на спортивному святі привітали заступник голови регіонального Відділення НОК України Дмитро Подопригора, член виконкому Відділення, начальник Донецького обласного відділення КФВС МОН України Ігор Нестеренко, директор ДЮСШ Дружківської міської ради Володимир Страшненко. На свято завітали справжні олімпійці – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця Ігор ХХХІІ Олімпіади-2020 в Токіо Вікторія Калюжна та майстер спорту України з легкої атлетики Єгор Жуков.

Після внесення Олімпійського прапору та вшанування Олімпійського гімну своєю майстерністю порадували юні представники олімпійських зимових видів спорту. Спочатку на льоду вразили чарівністю, грацією та дивовижною координацією вихованці секції фігурного катання під керівництвом тренера-викладача Наталі Гордєєвої. Потім на лід стрімко увірвалися срібні призери чемпіонату України з хокею з шайбою серед юнаків 2006 року народження під керівництвом тренера-викладача Валерія Сидорова та команда юнаків 2007 року народження, вихованці тренера Володимира Карабаджака. Вкидання шайби в гру зробив бронзовий призер Кубку Європи з бігу на 10000 метрів Єгор Жуков, який дуже вправно стоїть на ковзанах. Показовий період між командами завершився нічиєю. Надалі учні та студенти взяли участь у масовому катанні на ковзанах.

По завершенню всі учасники заходу отримали подарунки від НОК України, заряд бадьорості та енергії. А фотографії та відео заходу надовго збережуть враження від часу, проведеного з користю та задоволенням!

Поділитись