2017-11-06

На першому етапі Кубку світу з велотреку Валерія Кононенко стартувала п’ятим результатом

1-5 листопада у Прушкові (Польща) відбувся 1-й етап Кубку світу з велоспорту на треку серед чоловіків і жінок. У складі збірної  команди України виступили чотири спортсмени Донецької області: Володимир Джус, Максим Васильєв, Ілля Клєпіков, Валерія Кононенко, які представляють Школу вищої спортивної майстерності Донецької області (м. Дружківка).

В індивідуальній гонці переслідування на 3км Валерія Кононенко посіла       п’яте місце. Перемогла полька Юстина Кажковська, «срібло» у нідерландки Аннемік ван Влютен, «бронза» у італійки Елізи Балесамо.

В гонці за очками серед жінок срібну нагороду здобула українка Ганна Соловей (Луганська область). Перемогла бельгійка Лотте Копецкі, «бронза» у француженки Коралі Демай.

В командній гонці переслідування на 4 км серед жінок збірна команда України посіла восьме місце з результатом 4 хв.36 сек. У складі команди виступили: Ганна Соловей (Луганська область), Валерія Кононенко (Донецька область), Тетяна Клімченко (Львівська область), Ганна Нагірна (Миколаївська область). Золоті нагороди вибороли італійки, «срібло» у канадієк, «бронза» – у британок.

В командній гонці переслідування на 4 км серед чоловіків збірна команда України посіла 12-те місце У складі команди виступили: Володимир Джус, Ілля Клєпіков, Максим Васильєв (Донецька область) і Володимир Фредюк (Миколаївська область).

2-й етап Кубку світу з велоспорту на треку відбудеться 10-12 листопада в Манчестері (Великобританія). У складі збірної команди України змагатимуться три спортсмени Донецької області: Максим Васильєв, Ілля Клєпіков, Валерія Кононенко.

Поділитись