2021-09-23

Нагородження кращих тренерів з боксу на нараді в Покровську

21 вересня в місті Покровськ відбулася чергова тренерська нарада Донецької обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з боксу.

На засіданні розглянуто низку питань щодо участі у змаганнях, підбиття підсумків за 2020/2021 навчально-тренувальний рік, організації початку нового навчально-тренувального року. Директор ДО СДЮСШОР з боксу Олександр Швайко наголосив на дотриманні вимог з протидії коронавірусу під час тренувань та змагань. Вирішено продовжити роботу з вдосконалення спортивної майстерності вихованців школи.

Приємне завершення наради – нагородження кращих тренерів за результатами виступів на змаганнях, а також з нагоди Дня фізичної культури і спорту. Президент Федерації боксу міста Покровськ Олександр Швайко вручив подяки та грошові виногороди від федерації, активних підприємців міста та прихильників боксу, які шанують спорт.

За вагомий особистий внесок у розвиток боксу, сумлінну працю, професіоналізм та відданість справі, підготовку висококваліфікованих спортсменів, майстрів спорту України Рената Чубревичева (чемпіон Європи з боксу серед юніорів), Максима Наумова (бронзовий призер чемпіон Європи з боксу серед юніорів) та кандидата у майстри спорту України Відаді Зейнієва (срібний призер чемпіонату Європи з боксу серед юнаків) – тренеру-викладачу Батіралі Карімову (м. Покровськ); за підготовку кандидата у майстри спорту України Давида Жигжжавина (срібний призер чемпіонату Європи з боксу серед юнаків) – тренеру-викладачу Сухебатору Жигжжавину (м. Маріуполь); за підготовку кандидата у майстри спорту України Олександра Третьякова (срібний призер чемпіонату Європи з боксу серед юнаків) – тренеру-викладачу Андрію Музиці (м. Маріуполь).

Поділитись