2020-05-21

НОК продовжив серію науково-освітніх вебінарів актуальними питаннями харчування на карантині

Національний олімпійський комітет України продовжує проведення серії науково-освітніх конференцій, яка триває у співпраці з Міністерством молоді та спорту України й Олімпійським інститутом Національного університету фізичного виховання та спорту України.

21 травня за участю президента НОК України Сергія Бубки відбувся черговий вебінар, до якого долучилися близько 500 спортсменів, тренерів та фахівців із України, Білорусі, Казахстану, Молдови, Узбекистану.

Присутні обговорили актуальну та цікаву тему: «Основи раціонального харчування спортсменів протягом карантину». Учасники отримали багато важливої та корисної інформації від лектора зустрічі – доцента Олімпійського інституту НУФВСУ, керівника комплексної наукової групи збірної України з художньої гімнастики Ірини Сиваш.

Під час свого вітального слова до учасників конференції Сергій Бубка сказав: «Дуже приємно, що наші освітні вебінари продовжують отримувати високу оцінку та позитивні відгуки, зацікавленість як від українських спортсменів, так і від наших іноземних колег. Це значить одне – ми йдемо правильним шляхом». Він також відзначив важливість та актуальність сьогоднішньої теми зустрічі, як в кар’єрі спортсмена, так і в житті кожної людини.

Нагадаємо, за ініціативи НОК щотижня за участі спортсменів, тренерів і фахівців з України та з-за кордону проходять науково-освітні конференції від висококваліфікованих фахівців Олімпійського інститут, які включають в себе питання щодо олімпійської підготовки, основ раціонального харчування спортсменів протягом карантину, психологічного супроводу, історії олімпійського руху, олімпійської освіти та багато іншого.

Відеозапис вебінару від 21.05.2020 розміщено на Youtube-каналі НОК України:

Поділитись