2018-08-23

Олександр Чернецький – бронзовий призер «Гран-прі Німеччини» з греко-римської боротьби

17-19 серпня в німецькому Дортмунді пройшов міжнародний турнір з греко-римської боротьби «Grand Prix of Germany», який зібрав близько 300 спортсменів з Австрії, Білорусі, Грузії, Естонії, Ірану, Литви, Німеччини, Норвегії, Румунії, США, Туреччини, Угорщини, України, Чехії, Швейцарії, Швеції, Фінляндії.

Донецьку область на змаганнях представив маріуполець Олександр Чернецький – заслужений майстер спорту України, бронзовий призер чемпіонату світу-2015, срібний призер чемпіонату Європи-2016, учасник Олімпійських ігор 2008 та 2016 років.

Наш борець виступав у ваговій категорії 130 кг. У сутичці на стадії 1/8 фіналу Олександр впевнено переміг чеха Степана Давіда, проте у чвертьфіналі в запеклому протистоянні поступився литовцю Мантасу Книстаутасу, майбутньому срібному призеру. Далі Чернецький потрапив у «втішній» турнір, де почергово довів свою перевагу над Аліном Алексуком з Румунії та Едуардом Поппом з Німеччини, таким чином, здобувши бронзову медаль.

Зазначимо, що всього в активі українців на турнірі в Дортмунді – 4 нагороди («срібло» здобув Дмитро Цимбалюк (категорія 63 кг), а «бронзу», окрім Чернецького, отримали Ярослав Фільчаков (82 кг) та Дмитро Пишков (77 кг).

Поділитись