2018-07-08

Олександр Хоцянівський – володар срібної нагороди Гран-Прі Тбілісі з вільної боротьби

3-5 липня у Тбілісі (Грузія) відбувся Міжнародний рейтинговий турнір Гран-Прі Тбілісі з вільної боротьби. Срібним призером у ваговій категорії 125 кг став майстер спорту України міжнародного класу Олександр Хоцянівський.

У стартовій кваліфікаційній сутичці Олександр Хоцянівський на початку другої хвилини поклав на лопатки Кагрі Чидема з Туреччини. З сухим рахунком переміг у чвертьфіналі українця Дмитра Картавого (4:0), а в піфіналі – бронзового призера цьогорічного чемпіонату Європи Роберта Барана з Польщі (9:0). Гідно боровся Хоцянівський і в фінальному двобої з чинним чемпіоном світу, бронзовим призером Олімпіади-2106 Гено Петріашвілі. На рідному килимі перемогу здобув борець з Грузії (2:5).