2018-06-22

Ольга Медведєва стала дворазовою призеркою юніорського чемпіонату України з плавання

15-18 червня у місті Бровари (Київська область) відбувся літній чемпіонат України з плавання серед юніорів. У 50-метровому басейні змагались 335 представників 22-х областей та міста Києва.

Донецьку область на змаганнях представили 27 спортсменів (з міста Маріуполь – 16 чол., в т.ч.  КЗ КДЮСШ «Меотіда» – 8 чол., ОДЮСШ – 8 чол.; з міста Соледар – ОДЮСШ – 6 чол., з міста Слов’янськ – ОДЮСШ – 5 чол.).

У командному заліку збірна Донецької області посіла восьме місце, виборовши дві медалі: срібну на дистанції 200 м брас і бронзову на дистанції 100 м брас.

Дворазовою призеркою стала маріупольська спортсменка Ольга Медведєва (КДЮСШ «Меотіда», тренери Олександр Береснєв, Юлія Береснєва, Галина Бахтерова).