2019-09-14

Олімпійський урок в Миколаївській громаді в День фізичної культури і спорту України

14 вересня в місті Миколаївка, на базі СОК «Енергетик», пройшов олімпійський урок під гаслом «Здорові діти – здорова нація».

На урочистому відкритті школярів і мешканців міста привітали директор структурної одиниці ПАТ «Донбасенерго» «Енергосоцінвест» Олександр Яшин, виконавчий директор відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області Дмитро Подопригора, начальник відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Миколаївської ОТГ Людмила Бутко, голова Донецької обласної організації ФСТ «Україна» Юлія Тернова.

Програма розпочалася з «Розминки з чемпіоном». Її провела тренер СОК «Енергетик» Ксенія Дарчук, бронзова призерка Юнацьких Олімпійських ігор 2010 року в Сінгапурі.

У змаганнях на олімпійському уроці взяли участь усі школи громади. Діти змагалися командами в конкурсах: «естафетний біг», «біг зі скакалкою», «футболіст», «змійка». За результатами змагань перемогла команда ЗЗСО №4.

В особистих номінаціях суперничали за звання найспритнішого та найшвидшого. Суддями були інструктор-методист СОК «Енергетик» Наталья Рязанова та тренер-викладач СОК «Енергетик» Віктор Симоненко. Найшвидшим став Данило Рзаєв, а  найспритнішим – Олександр Демитренко.

Справжнім подарунком для всіх присутніх став виступ команди з синхронного плавання під керівництвом заслуженого тренера України Ірини Гребеннікової. Глядачі відчули гордість і радість, а також сподівання, що це і є майбутні учасниці Олімпійських ігор.

Усі учасники олімпійського уроку отримали пам’ятні подарунки від відділення НОК України в Донецькій області та ПАТ «Донбасенерго».

Поділитись