2021-09-23

Олімпійська руханка з чемпіонкою Ганною Охрей у Краматорську

На Донеччині активно розпочався Європейський тиждень спорту, координатором якого в Україні вже четвертий рік поспіль виступає Національний олімпійський комітет.

З метою популяризації фізичної активності та здорового способу життя, які залишаються одними з головних пріоритетів ЄС та України у сфері спорту, 22 вересня в Краматорську Відділенням НОК України в Донецькій області спільно з Донецьким обласним відділенням КФВС МОН України реалізовано Всеукраїнський проєкт серед дітей та молоді «DO like OLYMPIANS».

Учасниками свята стали учні 5-6 класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17 Краматорської міської ради. На початку заходу школярів привітали заступник голови регіонального відділення НОК України Дмитро Подопригора та член виконкому відділення, начальник Донецького обласного відділення КФВС МОН України Ігор Нестеренко.

Зірковим гостем була чемпіонка України з боксу, переможниця міжнародних турнірів Ганна Охрей. Після короткого знайомства школярі охоче долучилися до динамічної руханки – окрім захоплюючих вправ, дітлахам сподобались і боксерські елементи.

А далі на хлопців і дівчат чекали різноманітні естафети, які презентувала титулована спортсменка. За звання найкращих змагалися чотири команди. Капітани докладали чимало зусиль, щоб згуртувати свої колективи та вибороти перемогу, і в підсумку найбільш спритнішими та згуртованими виявилися учні 6-А класу.

Кожен учасник проєкту отримав позитивні емоції, веселий настрій, заряд бадьорості та подарунки від НОК України, а також автографи і теплі побажання від чемпіонки.

Поділитись