2022-06-27

Олімпійський день у Полтаві з учнями Донецького обласного коледжу імені Сергія Бубки

24 червня Олімпійський день, присвячений 128-й річниці утворення Міжнародного олімпійського комітету, відсвяткували на базі Полтавського національного педагогічного університету імені Володимира Короленка. Саме сюди через російську збройну агресію проти України тимчасово перемістився з міста Бахмут Донецький обласний спеціалізований фаховий коледж спортивного профілю імені Сергія Бубки.

Учасниками заходу стали учні двох навчальних закладів з Донеччини і Полтавщини, яких об’єднали спорт та олімпійські цінності дружби й поваги.

Дітей привітали почесні гості: начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації, перший заступник голови Відділення НОК України в Донецькій області Володимир Мицик, начальник управління молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації Марина Трохименко, відповідальний секретар Полтавського обласного відділення НОК України Олена Кучеренко, ректор Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка Марина Гриньова, директор ДОСФКСП ім. С.Бубки Ігор Анушкевич. За високі спортивні досягнення учнівську молодь на урочистому відкритті нагородили грамотами.

Особистим шляхом у спорті та власною мотивацією, як перемогти себе і досягти бажаної вершини, з хлопцями і дівчатами залюбки поділилися: випускниця коледжу ім. С.Бубки Антоніна Єфремова – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, чемпіонка Європи, переможниця Всесвітньої універсіади, фіналістка чемпіонату світу, учасниця Олімпійських ігор 2004 і 2008 років, та краща студентка факультету фізичного виховання ПНПУ імені В.Г. Короленка Вероніка П’ятницька – майстер спорту України з армреслінгу, призерка чемпіонатів Європи 2021, 2022 років, багаторазова чемпіонка України.

«Донецька область вдячна Полтавщині за гостинний прийом та умови, що дозволяють спортсменам продовжувати навчальний і тренувальний процес. Ми щиро дякуємо президенту Національного олімпійського комітету України Сергію Бубці за всебічну допомогу, зокрема, за створення Фонду підтримки олімпійців, та всій світовій спортивній спільноті, завдяки чому наші атлети й тренери мають можливість готуватися до престижних міжнародних змагань і гідно представляти там рідну державу. Учні й студенти Донецького обласного спеціалізованого фахового коледжу пишаються, що їх навчальний заклад носить ім’я видатного земляка, Олімпійського чемпіона та 35-разового рекордсмена світу зі стрибків з жердиною Сергія Бубки – це дуже відповідально і почесно для всіх нас!  Вірю, що на спортивному небосхилі в найближчому майбутньому засяє ще багато українських зірочок!», – сказав у своєму зверненні до молодого покоління Володимир Мицик.

Яскравий номер з черліденгу для гостей подарували спортсменки з колективів «Ритм» та «Art life». Учні ДОСФКСП ім. С.Бубки та ПНПУ імені В.Г. Короленка долучилися до символічного забігу, що є традиційним для Олімпійського дня. Динамічну руханку провела учасниця двох Олімпійських ігор Антоніна Єфремова.

«Із задоволенням беру участь у подібних заходах, адже мені цікаво поспілкуватися з юними спортсменами, розповісти про свій змагальний і тренувальний досвід, – розповідає Антоніна. – По собі знаю, що спортивний коледж імені Сергія Бубки є особливим закладом, який прищеплює дітям дисципліну, допомагає стати відповідальним, наполегливим у спорті та загалом в житті. Від душі бажаю нашій молоді вірити у свої сили, неухильно прямувати до своїх цілей та неодмінно їх досягати! І нехай якнайшвидше запанує мир на українській землі!».

На території ПНПУ імені В.Г. Короленка організували роботу локацій з 8 видів спорту: баскетболу, боротьби вільної, важкої атлетики, велоспорту, волейболу, гімнастики художньої, дзюдо та футболу. Спортсмени продемонстрували свої вміння в рамках показових виступів та поспілкувалися з почесними гостями, отримавши заряд позитивних емоцій. Фінальним акордом заходу стала товариська зустріч з міні-футболу між командами ПНПУ імені В.Г. Короленка та ДОСФКСП ім. С.Бубки.

На згадку про Олімпійський день-2022 учасники отримали подарунки від Національного олімпійського комітету України.

Поділитись