2019-07-10

#OlympicLab з олімпійцем Юрієм Сухоруковим

9 липня Відділення НОК України в Донецькій області реалізувало напрямок Всеукраїнського спортивно-інтерактивного проєкту для дітей і молоді #OlympicLab «Олімпійський чат та лідерство».

Учасниками стали майже 120 дітей, які перебувають на відпочинку в дитячому оздоровчому центрі «Іскорка» в місті Святогірськ.

Для школярів була організована захоплива зустріч із заслуженим майстром спорту України зі стрільби кульової, срібним призером ХХІХ Олімпійських ігор 2008 року Юрієм Сухоруковим.

Спортивне свято розпочалося з підняття олімпійського прапора. Перед початком змагань всі учасники долучились до енергійної розминки у виконанні інструктора-методиста Школи вищої спортивної майстерності Ольги Лук’янової.

Чотири команди, сформовані з дітей різних вікових груп, змагались у різноманітних естафетах. На завершення рухових активностей член виконкому регіонального відділення, директор ШВСМ Крістіна Русінова провела олімпійську вікторину, де учні отримали можливість більше дізнатись про олімпійський рух та Ігри Олімпіади й продемонструвати свої знання. Найактивнішим Юрій Сухоруков вручив подарунки від НОК України.

Під час бесіди олімпієць розповів про свій спортивний шлях, високі досягнення на Всеукраїнській та міжнародній спортивних аренах, розкрив секрети активного та здорового способу життя.

Наприкінці заходу відбулась фотосесія, а всі бажаючі отримали автографи.

Нагадаємо, проєкт має на меті виховання молодого покоління за допомогою олімпійських ідеалів та принципів, сприяння залученню дітей до активних занять спортом та здорового способу життя.

Поділитись