2018-05-30

Останній дзвоник для випускників ДВУОР ім. С.Бубки в Бахмуті пролунав втретє

25 травня в Донецькому вищому училищі олімпійського резерву ім. С.Бубки, що з вересня 2015-го веде свою діяльність у місті Бахмут, відбулось святкове завершення третього навчального року на базі спортивно-оздоровчого табору «Вогник».

На урочистому заході з вітаннями до учнів та педагогів звернулися секретар Бахмутської міської ради Світлана Кіщенко, відповідальний секретар Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області Дмитро Подопригора, директор ДВУОР ім. С.Бубки Ігор Анушкевич та головний спеціаліст управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради Наталія Радіонова.

Традиційно зворушливі слова прозвучали на адресу випускників: цьогоріч це учні 9-А класу (класний керівник Тетяна Федотчева), 9-Б класу (класний керівник Наталя Чайка), 9-В класу (класний керівник Вікторія Чала), 11-го класу (класний керівник Артем Веселовський). Висловивши сподівання, що навчання в училищі назавжди залишить добрий слід у пам’яті випускників, почесні гості побажали хлопцям та дівчатам успішного спортивного та життєвого шляху.

Урочистості продовжились приємною церемонією нагородження кращих із кращих як серед учнів училища, так і серед педагогів та тренерів. Грамоти Відділення НОК України в Донецькій області отримали:

– Тетяна Профатілова – майстер спорту України з боротьби вільної, бронзова призерка чемпіонату Європи-2018 серед кадетів, срібна призерка чемпіонату Європи-2017 серед дівчат, бронзова призерка чемпіонату світу-2017 серед дівчат, багаторазова чемпіонка України та Донецької області;

– Геннадій Моісеєв – майстер спорту України з велосипедного спорту, багаторазовий переможець та призер чемпіонатів України з маунтенбайку, учасник та призер міжнародних змагань;

– Ілля Москаленко – срібний призер чемпіонату України-2018 з важкої атлетики серед юнаків до 17 років;

– Данило Білоус – чемпіон України-2018 з велоспорту в індивідуальній гонці вгору, гонці крос-кантрі;

– Максим Ісіков – за високий рівень національно-патріотичного виховання та активну участь у житті училища;

– Анатолій Кірієнко, тренер першої категорії з важкої атлетики – за підготовку Іллі Москаленка, срібного призера чемпіонату України серед юнаків до 17 років;

– Людмила Сауткіна, тренер вищої категорії з велосипедного спорту – за підготовку Геннадія Моісеєва, багаторазового переможця та призера чемпіонатів України з маунтенбайку, учасника та призера міжнародних змагань;

– Наталя Чайка та Ірина Ситковська, класні керівники – за високу професійну майстерність, компетентність, педагогічний талант та самовіддану праці у справі навчання й виховання підростаючого покоління олімпійців.

Також відповідальний секретар Відділення НОК України в Донецькій області Дмитро Подопригора вручив голові учнівської та студентської ради ДВУОР ім. С.Бубки Віталію Губченку два паспорти на новенькі плазмові телевізори – відтепер завдяки сучасним технологіям уроки мають бути ще більш цікавими. Набір новеньких спортивних м’ячів для поліпшення тренувань отримав голова культурно-масової та спортивної комісії учнівської та студентської ради Дмитро Павлов.

Окрім цього, подяками від управління з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради нагороджені:

– Максим Разгонов – чемпіон України-2017 з боротьби самбо серед юнаків, срібний призер чемпіонату України-2017 з дзюдо серед юнаків, багаторазовий чемпіон Донецької області з дзюдо та боротьби самбо;

– Данило Горбенко – багаторазовий призер чемпіонатів України з легкої атлетики;

– Давид Осипян – тренер першої категорії з дзюдо за підготовку Максима Разгонова, чемпіона України-2017 з боротьби самбо серед юнаків, срібного призера чемпіонату України-2017 з дзюдо серед юнаків, багаторазового чемпіона Донецької області з дзюдо та боротьби самбо.

Фінальним акордом святкового заходу став вальс випускників Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки 2018 року та, безпосередньо, сам останній дзвінок у виконанні 11-класника Богдана Пилипенка, 7-класниці Софії Лепи та спортсменів відділення велоспорту.

Поділитись