2020-08-25

Першість Костянтинівського району вибороли футболісти Іллінівської ОТГ

24 серпня на стадіоні «Рекорд» міста Костянтинівка відбулася відкрита першість Костянтинівського району з футболу серед дорослих. Турнір присвячено Дню Незалежності України та пам’яті ветеранів костянтинівського футболу Віктора Булавіна та Олега Гордієнка.

Турнір розпочався з привітання команд та гімну України. Заступник голови Костянтинівської районної ради Лариса Степаненко побажала учасникам змагань яскравої гри та позитивні емоції від турніру. Також вона привітала вихованців ДЮСШ «Колос» Костянтинівської районної ради 2010-2011 р.н., які здобули медалі всеукраїнських фінальних змагань «Золотий Колос України» у місті Скадовськ Херсонської області (хлопці цієї вікової групи вперше брали участь у такому турнірі).

У районному турнірі серед дорослих взяли участь команди Костянтинівського району (збірна команда сел Білокузьминівка та Степанівка), команда Іллінівської ОТГ, ФК «Ветерани» (команда зібрана переважно з гравців 45+ та старших), дві дитячі команди ДЮСШ «Колос» Костянтинівської районної ради (виступали поза заліком у турнірі серед дорослих).

У запеклій боротьбі перше місце виборола команда Іллінівської ОТГ, друге місце посіла команда Костянтинівського району (с.Білокузьминівка та с.Степанівка), третє місце – команда ДЮСШ «Колос» Костянтинівської районної ради передала команді ФК «Ветерани» (м. Костянтинівка).

Дитячі команди ДЮСШ «Колос» Костянтинівської районної ради продовжують готуватися до майбутнього футбольного сезону, використовуючи будь-яку можливість для ігрової практики. Цього разу хлопці відпрацьовували певні навички, проявили характер, не поступившись дорослим навіть за рахунком.

По завершенні спортивних змагань призерів нагороджено грамотами та кубками. Усі учасники змагань отримали позитивні емоції та заряд бадьорості від гри у футбол.

Організатори заходу – відділ культури, молоді та спорту Костянтинівської райдержадміністрації за підтримки РБК «Ювілейний». Безпосередньо проведенням змагань займався голова ГО КМО ВФСТ «Колос» Володимир Жарков.