2018-06-11

П’ятиборці Донеччини – срібні призери відкритого чемпіонату України в Дніпрі

9-10 червня в місті Дніпро проходив відкритий чемпіонат України з сучасного п’ятиборства.

Донецька область на національну першість делегувала трьох спортсменів школи вищої спортивної майстерності. Це заслужений майстер спорту України Дмитро Кірпулянський, майстер спорту України міжнародного класу Анастасія Спас, майстер спорту України Катерина Шуплякова.

Дмитро Кірпулянський здобув срібну медаль у змаганнях серед чоловіків. Серед жінок Анастасія Спас піднялась на другу сходинку, а четвертою стала Катерина Шуплякова. Проте без нагороди Катерина не залишилися, отримавши «срібло» в особистому заліку серед молоді.

Окрім цього, Спас та Шуплякова посіли друге місце в командному заліку жіночих змагань.

Підготували п’ятиборців Донеччини заслужені тренери України Костянтин Кірпулянський і Дмитро Сидоров.

Довідково:

Сучасне п’ятиборство – це унікальний вид спорту, який з 1912 року входить до програми сучасних Олімпійських ігор та зв’язує п’ять різних видів спорту: фехтування, плавання, конкур та біг зі стрільбою з лазерного пістолету (спортсмен біжить крос на відстань 3200 метрів і стріляє на чотирьох вогневих рубіжах). Виступ у кожному виді оцінюється сумою балів, переможцем стає атлет, який набрав найкращу суму очок за п’ять видів.