2022-04-13

Регбі Донеччини в умовах воєнного стану

Війна, що російський агресор розв’язав в Україні, змусила багатьох спортсменів на деякий час призупинити звичний тренувальний процес.

Докорінно змінилося повсякдення і представників такого видовищного в Донецькій області виду спорту, як регбі. Так, на сьогодні 5 регбістів регіону вступили до лав Збройних Сил України, ще двоє – у територіальній обороні. Багато спортсменів активно долучаються до волонтерського руху в Покровську та Селидовому.

Яскравим прикладом мужності є ексгравець регбійного клубу «Тигри Донбасу» (м. Донецьк), ексгравець збірної команди України, майстер спорту Анатолій Єгоров, який сьогодні боронить місто-герой Маріуполь.

У свої 18 років долучився до складу територіальної оборони свого рідного міста Селидове Давид Зазімко, член збірної команди Донецької області PK «Твердий знак», бронзовий призер чемпіонату України з регбі-7 серед юніорів U-18, кандидат до юніорських збірних команд України з регбі-7.

Щодо більш юних спортсменів Донеччини – значна їх частина разом із родинами вимушені були виїхати в безпечніші регіони України та за кордон.

Маємо гарні звістки від регбістів з Маріуполя, які переховувалися від обстрілів у підвалах – наразі їхньому життю та здоров’ю нічого не загрожує.

Тренерський склад намагається тримати зв’язок із усіма спортсменами та допомагати їм знаходити регбійні команди для підтримки спортивної форми в різних країнах Європи: Польщі, Італії, Болгарії, Латвії, Данії, Нідерландах та інших.

Поділитись