2021-10-24

Регбісти Донеччини здобули «срібло» чемпіонату України з регбі-7 серед чоловічих команд Першої ліги

24 жовтня на стадіоні «Академія спорту» міста Одеса відбувся другий, фінальний, тур чемпіонату України з регбі-7 серед чоловічих команд Першої ліги.

Виборювали першість у змаганнях 10 команд з Одеської, Миколаївської, Дніпропетровської, Черкаської, Рівненської, Донецької областей і Києва.

Донеччину на змаганнях представила збірна команда у складі регбістів з міст Покровськ і Селидове – регбійний клуб «Твердий знак».

За підсумками ігор збірна Донеччини виборола друге місце, поступившись команді Одеси.

Зазначимо, що «срібний» результат чемпіонату дає право донецьким регбістам наступного року виступити у Вищий лізі чемпіонату України з регбі-7.

Тренуються спортсмени Донеччини під наставництвом Ігоря Юркіна і Володимира Лисенка.