2020-01-11

Регіональний флешмоб та свято Олімпійського прапора в Селидовому

10 січня регіональний флешмоб «Донецька область обирає здоровий спосіб життя», що проводиться за сприяння Відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області, завітав у місто Селидове. Місцем проведення заходу обрали спортивний комплекс комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа», і це не випадково – його вихованці регулярно беруть участь у обласних, всеукраїнських, міжнародних змаганнях, займають призові місця, підвищують розряди, стають майстрами і кандидатами в майстри спорту.

Свято розпочалося з урочистої церемонії підняття Державного прапора та прапора Національного олімпійського комітету України з нагоди відкриття ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор, що проходитимуть з 9 по 22 січня в швейцарській Лозанні. Вітаючи присутніх, виконавчий директор Відділення НОК України в Донецькій області Дмитро Подопригора розповів, що метою Церемонії є розвиток олімпійського руху в Україні, пропагування гуманістичних олімпійських ідеалів, сприяння вихованню почуття патріотизму та гордості за свою державу, привернення уваги українців до найголовніших олімпійських змагань та об’єднання всіх навколо спорту.

Від імені Селидівського міського голови Віктора Ремізова до учасників челенджу звернувся директор КЗ «ДЮСШ м. Селидового» Олександр Шостак.

Захід зібрав близько 80 школярів, а також представників спортивної громадськості міста. З величезним завзяттям хлопці та дівчата намагалися синхронно виконати активні рухи під запальну музику і, як результат, отримали заряд бадьорості та позитивні емоції.

Начальник відділу сім’ї, молоді та спорту Селидівської міської ради Андрій Косенок передав перехідний кубок із символічним гаслом «Донецька область обирає здоровий спосіб життя!» представникам міста Мирноград.

Нагадаємо, що флешмоб стартував 15 листопада в місті Покровськ2 грудня естафету прийняв Маріуполь, 12 грудня – Вугледар. До весни 2020 року до нього також приєднаються в Бахмуті, Добропіллі, Дружківці, Краматорську, Лимані, Слов’янську.

Поділитись